Nauji telefonai

Įsigykite telefoną be jokių papildomų sąlygų ir įsipareigojimų!

Mūsų siūlomas prekes galite įsigyti:

Jonavoje,  Turgaus g. 1 (stotis)

Jonavoje, Žeimių g. 25A (PC Norfa XXL)

Jonavoje, Plento g. 3 (PC "Maxima")

Mob.tel.: +370 614 32255 | el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Kėdainiai, Basanavičiaus g. 91. Mob.tel.: +370 640 46404 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

 1. Mobiliojo ryšio įrenginio garantinio suteikimo sąlygos ( 2 metų)

1.1 Mobiliojo ryšio įrenginiui suteikiama 24 mėnesių garantija nuo įsigijimo

1.2 Įsigytame standartiniame mobiliojo ryšio įrenginio komplekte buvusiems mobiliojo ryšio priedams suteikiamas 3 mėn. garantinis aptarnavimas (remontas) nuo įsigijimo dienos.

1.3 Mobiliojo ryšio įrenginys arba jo priedai yra remontuojami arba keičiami į analogiškus, jeigu įgaliotasis techninės pažiūros centras nustatė, kad jie yra neremontuotini, ir gedimas atsirado dėl gamintojo kaltės.

1.4 Pakeisto ar sutaisyto mobiliojo ryšio įrenginio ar jo priedo garantija nepratęsiama ir garantinis laikotarpis neatnaujinamas.

 


 

2. Garantija negalioja:

2.1 Mobiliojo ryšio įrenginio korpuso dalims, stikliukams, ir kitoms natūraliai nusidėvinčioms dalims, išskyrus tuos atvėjus, kai gamintojas pripažįsta tai kaip gamybos ar medžiagų broką.

2.2 Jei mobiliojo ryšio įrenginys sugedo nesilaikant vartotojo instukcijose numatytų sąlygų.

2.3 Jei įrenginys perdarytas ar pritaikytas naudoti ne pagal vartotojo instukcijose numatytas sąlygas arba buvo naudojami gamintojo neatestuoti priedai (baterijos, įkrovikliai, autoįranga ir kt.)

2.4 Jei mobiliojo ryšio įrenginys ar jo priedas buvo remontuotas, ar perprogramuotas asmenų ar techninių centrų, neturinčių tam gamintojo įgaliojimų: buvo pašalintas, ištrintas, sugadintas ar tapo neįskaitomas, arba buvo pakeistas įrenginio IMEI numeris, priedų serijos numeris.

2.5 Jei mobiliojo ryšio įrenginio gedimas atsirado dėl korozijos ar oksidacijos, kaip drėgmės ar skysčio poveikio; taip pat žaibo, trumpo jungimosi, staigaus temperatūrų pokyčio, aukštos ar žiemos temperatūros, mechaninio, cheminio poveikio stichinės nelaimės.

2.6 Mobiliojo ryšio įrenginio baterijoms, jeigu jos buvo neteisingai įkraunamos, arba buvo užtrumpinti kontaktai. Mobiliojo ryšio įrenginio baterijos gedimu nelaikoma sumažėjusi jos talpa ir sumažėjęs įkrautos baterijos budėjimo laikas.

2.7 Mobiliojo ryšio įrenginio priedams, kurių nebuvo parduotame standartiniame komplekte.

3. Gedimo priežastis ir atitikimas garantinėms sąlygoms nustatomi tik įgaliotose techninės priežiūros centruose, o ne įrenginio priėmimo garantiniam aptarnavimui vietoje.

4. UAB "Easy Trade Solutions" neatsako už įrenginyje esančios asmeninės kliento informacijos saugumą. Šios informacijos saugumu turi pasirūpinti pats kliantas, prieš palikdamas mobiliojo ryšio įrenginį techninei priežiūrai.

*Garantinio talono sąlygos pagal "EASY TRADE SOLUTIONS"

 


 

Pagrindiniai garantinio aptarnavimo centrai

Vilnius. Algirdo g. 25, Ozo g. 18 (PC OZAS)

Kaunas. Islandijos pl. 32 (PLC MEGA), Kęstučio g. 24, Savanorių pr. 206A (Topo centras)

Klaipėda. Taikos pr. 35, Taikos pr. 61 (PPC Akropolis)

Šiauliai. Vytauto g. 90

Panevėžys. Klaipėdos g. 103

Alytus. S.Dariaus ir Girėno g. 6B

 

 


 


3. Mobiliojo ryšio įrenginio garantinio suteikimo sąlygos (su prierašu 3 mėnesiai)

3.1 Mobilusis telefonas yra visiškai naujas su pilna standartine komplektacija (dėžutė, pakrovėjas, usb laidai, ausinės ir kt.)

3.2   Raštiškai suteikiame 3 mėnesių garantiją nuo isigyjimo dienos.

3.3   Prekę tvarko, priima, keičia, taiso mūsų specialistai.

3.4   Garantinis aptarnavimas: Kaunas, Urmo bazė (vakarinė rampa, IV sandėlis, 68 vieta); Kėdainiai, Basanavičiaus g. 91.